„Pinokio”
Środa z kulturą upłynęła pod tematem Pinokia.
18 lutego 2026r. uczniowie klas I-III mieli szansę poznać teatralną odsłonę przyszłej lektury podczas wyjazdu do Łosickiego Domu Kultury. Artyści Katolickiego Teatru Edukacji przedstawili nam opowieść o małym drewnianym chłopcu w nieco innej, ale także bardzo interesującej odsłonie.
Była to bardzo dobra odskocznia od wszystkich otaczających nas ekranów. Uśmiechy dzieci gościły na ustach do samego końca przedstawienia, a jego treść zapadnie każdemu na długo w pamięci.
E.W.















