Przedszkole

Potrzebna pomoc

Potrzebna jest ogromna pomoc dla malutkiej Tosi. Antosia, która choruje na SMA, to córeczka naszej absolwentki oraz wnuczka naszej nauczycielki Pani Marii Klimaszewskiej. Jedynym ratunkiem dla Tosi jest terapia genowa, której koszt to ponad 9 milionów złotych. To cena za życie, zdrowie i przyszłość dziewczynki. Tylko razem możemy stawić się chorobie i powstrzymać jej dramatyczny rozwój. Liczy się czas i każda złotówka. Pamiętajmy DOBRO WRACA ZE ZDWOJONĄ SIŁĄ. Wspólnie możemy wiele. Pomóżmy!!

https://www.siepomaga.pl/antosia?fbclid=IwAR1VlKQdhkxPSZPmFXWz6DviOAA1e2AdoReWp6yaV07vLDzRMGi6RFR2eoE

📌OGŁOSZENIE📌

ZEBRANIE Z RODZICAMI dzieci zgłoszonych na rok szkolny 2020/21 odbędzie się w przedszkolu 18 czerwca (czwartek) o godz.16.

Informacja

Szanowni Rodzice

dzieci uczęszczających na zajęcia opiekuńcze do naszego przedszkola,

Informujemy, że w razie nieobecności dziecka w przedszkolu, jesteście zobowiązani są do telefonicznego zgłoszenia tego faktu pracownikom przedszkola do godz. 8.00.

W przeciwnym razie nie będzie odliczana opłata za wyżywienie.

Wytyczne dotyczące pracy w przedszkolu

Szanowni Państwo,

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 29 kwietnia 2020r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 29 kwietnia 2020 r.  z dnia 29 kwietnia 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od środy dn. 6 maja 2020r. oferujemy w naszym przedszkolu zajęcia opiekuńcze.

Ze wstępnego badania potrzeb rodziców wynika, że od środy organizujemy pracę w jednej grupie.

Przedszkole będzie czynne w godz. 7 – 16 na następujących zasadach:

 1. Jedna grupa będzie liczyła nie więcej niż 12 osób.
 2. W pierwszej kolejności na zajęcia opiekuńcze będą przyjmowane dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
 3. Każda grupa będzie miała swoją stałą salę.
 4. Rodzice przekazują dziecko pracownikowi przedszkola w głównym wejściu i tam odbywa się pomiar temperatury dziecka – sami nie mogą wejść na teren budynku.
 5. Dzieci obowiązuje dezynfekcja przy wejściu do przedszkola. Podczas pobytu dzieci będą myły ręce minimum co godzinę (lub częściej). Codziennie, co dwie godziny będą dezynfekowane meble i sprzęt, klamki, włączniki prądu, oraz będzie wietrzona sala.
 6. Dzieci nie mogą przynosić do przedszkola żadnych własnych przedmiotów, zabawek, itp.
 7. Pluszaki, dywany będą usunięte z sali.
 8. Jeśli rodzic zechce posłać dziecko na zajęcia opiekuńcze jest zobowiązany powiadomić telefonicznie lub mailowo dyrekcję lub pracowników przedszkola minimum dwa dni robocze wcześniej.
 9. Nauczyciele i pracownicy przedszkola w bliskich relacjach z dziećmi będą zakładać maseczki.
 10. Wyżywienie będzie przebiegało wg dotychczasowych zasad.
 11. Dzieci nieuczęszczające na zajęcia opiekuńcze do przedszkola będą kontynuowały nauczanie zdalne.

Karta zgłoszenia dziecka

Szanowni Rodzice

W dniach 1-10 kwietnia 2020r. trwa postępowanie uzupełniające, czyli przyjmowanie wniosków o przyjęcie do przedszkola na rok szkolny 2020/2021. Wzór karty zgłoszenia do pobrania na stronie internetowej przedszkola. Wypełnioną kartę prosimy przesłać mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Karta zgłoszenia dziecka

Katechezy do zrealizowania w domu w okresie 12.03 – 13.04.2020

6- latki; dokończyć zadania z katechez nr 32 i 33. wykonać zadania z katechez nr 34, 35, 36, 37, 38, 39.

5- latki: wykonać zadania z katechez nr 35, 37, 38, 39, 40, 41.

4- latki: wykonać zadania z katechez nr 35, 38, 39, 47, 48, 49.

3- latki: wykonać zadania z katechez nr 7, 19, 38, 39.

NAUCZANIE ZDALNE

Drodzy Rodzice!
W związku z epidemią koronawirusa i zawieszeniem zajęć dydaktyczno- wychowawczych zachęcamy Was, abyście w najbliższym czasie wspierali swoje dzieci i korzystali z materiałów, które każdego dnia będziemy Wam proponować. Czas, kiedy zamknięte są placówki oświatowe to czas trudny dla nas wszystkich, ale spróbujmy go dobrze wykorzystać. Dlatego przedstawiamy zestaw źródeł, z których możecie Państwo skorzystać podczas zabaw z dziećmi. Warto ćwiczyć samodzielność, umiejetność komunikacji, kreatywność. Każda rozmowa przyczynia się do poszerzania słownictwa, budowania poczucia własnej wartości, poszerzania wiedzy i otaczającej nas rzeczywistości. Nauczycielki naszego przedszkola utworzyły grupy na portalach społecznościowych i każdego dnia umieszczają tematykę dnia oraz propozycje działań (zabaw, ćwiczeń). Zachęcamy do współpracy!
https:/szaloneliczby.pl/przedszkole
http:/matzoo.pl/zerowka
https://matmag.pl/
http:/esero.kopernik.org.pl/materiały-edukacyjne/filmy-edukacyjne/
https:/ciufcia.pl/
https:/naszelenentarz.men.
gov.pl
https:/eduzabawy.com
http:/SuperKid.pl
http:/przedszkolankowo.pl
http:/ztorbynauczycielki.pl
dzidziusiowo.pl

Informacja

Szanowni Rodzice
Przesyłamy druki oświadczeń o woli przyjęcia na rok szkolny 2020/2021 do przedszkola i klasy pierwszej. Wypełnione oświadczenia należy przesyłać na adres mailowy naszego przedszkola: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Wola przyjęcia przedszkole

 

Wola przyjęcia szkoła

Kontakty do nauczycieli Przedszkola

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

E-mail do nauczyciela

1.

Renata Głuchowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2.

Edyta Rybicka

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3.

Anetta Węgrzyniak

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4.

Agata Zawadzka

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

5.

Marlena Gregorczuk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zajęcia profilaktyczne „Zdrowy tryb życia zapobiega grypie”

26 lutego w naszym przedszkolu gościliśmy pracownika Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łosicach. Pani Ewa przeprowadziła zajęcia o zasadach dotyczących zarówno zdrowego stylu życia, jak też o prostych czynnościach higienicznych, które mogą uchronić nas przed zachorowaniem na grypę. Za aktywność w czasie zajęć każdy przedszkolak otrzymał kolorową naklejkę.
 
 
 
 

Strona 1 z 23