„W środę 18 października”

„Na początku poszliśmy pod Zamek i zrobiliśmy sobie zdjęcie na schodach.” /P. K./


„Odbyliśmy spacer po malowniczych ścieżkach Lublina.” /W. G./ „I pochodziliśmy po Starym Mieście. Jest tam tak bardzo ładnie.” /E. J./

 

 

 
„Ze Starego Miasta skierowaliśmy się do Lubelskiej Trasy Podziemnej. W niej dowiedzieliśmy się troszkę o historii Lublina.” /D. B./ „(…) na początku było normalnie i nagle zaczęła się burza i zaczęły uderzać pioruny.” /P.K./
 

 


„Następnie byliśmy w Skansenie Wsi Lubelskiej, dowiedzieliśmy się, że kręcono tam wiele filmów i seriali.” /P. B./ „Były tam stare budynki i też stary wóz strażacki.” /M. R./ „Były zwierzęta: gęsi, kury, kozy, konie, był stary młyn.” /P. S./ „Ciekawostką, którą podzieliła się z nami pani przewodnik było to, że był tam nagrywany film Znachor.” /W. G./
 

 

 

 

 

 

 


„Pojechaliśmy na koniec do Kosmoparku. Było super” /G. M./ „Chodziłam po Jowiszu, kręciłam się i miałam okulary VR” /W. M./ „Mieliśmy takie zadanie, żeby się zważyć, ile byśmy ważyli na Jowiszu.” /L. P./
 

 
„Najbardziej podobało mi się przedstawienie w podziemiach i karuzela w Kosmoparku.” /N. K./ Uważam, że takie wycieczki są fajne, bo można dowiedzieć się ciekawych informacji o polskich miastach.” /D. B./ „Według mnie warto tam pojechać.” /K. M./

Organizacja i opieka: wychowawcy klas: czwartej, piątej i szóstej: Maciej Zieliński, Agnieszka Omelańczuk, Paweł Ostaszewski oraz nauczyciele współorganizujący kształcenie: Marlena Gregorczuk i Małgorzata Tołtyżewska.

Zdania Uczniów klasy piątej zebrała: azz
fot. M. G., A. O.