Plan lekcji Szkoła Podstawowa rok szkolny 2018/2019

Tygodniowy rozkład zajęć w Zespole Placówek Oświatowych w Platerowie w roku szkolnym 2018/2019 – semestr I

Klasa

I

Grażyna

Stasiuk

Klasa

II

Anna Chwedoruk

Klasa

III

Małgorzata Sujkowska

Klasa

IV

Magdalena Wielogórska

Klasa

V

Agnieszka Omelańczuk

Klasa

VI

Dorota

Kolasa

Klasa

VII

Jolanta Ostaszewska

Klasa

VIII

Bożena

Niedziółka

Poniedziałek

1

Zajęcia

2

Wych.fiz.

10

J.angielski

13

J. rosyjski

1

J. polski

14

Matematyka

12

Historia

15

Plastyka

5

2

Zajęcia

2

Zajęcia

13

Wych.fiz.

10

J. polski

5

Historia

15

J. polski

14

Matematyka

12

J. angielski

1

3

Wych.fiz.

10

Zajęcia

13

Zajęcia

2

J. angielski

1

Muzyka

6

Informatyka

12

J. polski

14

J. polski

15

4

Religia

1

Zajęcia

13

Zajęcia

2

Matematyka

15

Godz. wych.

św

Muzyka

6

Fizyka

14

WOS

12

5

J. angielski

1

Zaj. wyr.

13

Muzyka

2

Muzyka

6

Matematyka

15

Wych.fiz.

10

Religia

12

Chemia

14

6

Przyroda

14

Wych.fiz.

10

J. angielski

1

Informatyka

12

Matematyka

15

7

Religia

6

Wychowanie fizyczne

10

8

Informatyka

12

Wtorek

1

Zajęcia

2

Informat.

12

Wych.fiz.

10

Historia

13

J. polski

5

J. angielski

1

Biologia

14

J. polski

15

2

Zajęcia

2

J. angielski

1

Informat.

12

Przyroda

13

Historia

św

J. polski

5

J. angielski

6

Fizyka

14

3

Zajęcia

2

Wych.fiz.

10

Zajęcia

13

J. polski

5

Matematyka

15

Matematyka

12

J. polski

14

J. rosyjski

1

4

Wych. Fiz.

10

Zajęcia

13

Zajęcia

2

Matematyka

15

J. angielski

1

Przyroda

12

J. rosyjski

5

Historia

6

5

Informatyka

12

Zajęcia

13

Zajęcia

2

Wyc.fiz.

10

Geografia

6

Historia

5

Religia

1

Matematyka

15

6

Religia

2

Wych.fiz.

10

Plastyka

5

Geografia

14

WOS

6

7

Religia

1

Wych.fiz.

10

Technika

5

Biologia

14

8

Technika

5

EDB

14

Środa

1

J. angielski

1

Religia

13

Zajęcia

2

Matematyka

15

J. polski

św

Matematyka

12

Chemia

14

Muzyka

6

2

Religia

1

Zajęcia

13

Zajęcia

2

Muzyka

6

Matematyka

15

J. polski

14

Matematyka

12

J. polski

5

3

Zajęcia

2

Zajęcia

13

J. angielski

1

Wych.fiz.

10

Religia

5

J. polski

14

Muzyka

6

Matematyka

15

4

Zajęcia

2

Wych.fiz

10

Religia

13

J. polski

5

Informatyka

12

Przyroda

14

J. polski

1

J. angielski

15

5

Zajęcia

2

Zajęcia

13

J. angielski

1

Biologia

14

Religia

5

Wychowanie fizyczne

10

6

Informatyka

12

J. hiszpański

1

Wych.fiz.

10

Biologia

15

Chemia

14

7

J. angielski

1

Religia

5

8

Czwartek

1

Wych. fiz.

10

Zajęcia

12

Plastyka

13

J. polski

1

Plastyka

5

J. polski

14

Matematyka

12

Historia

15

2

Zajęcia

2

Zajęcia

13

Wych.fiz.

10

Matematyka

15

J. polski

1

Historia

5

Geografia

14

J. polski

6

3

J. angielski

1

Zajęcia

13

Religia

2

Wych.fiz.

10

Matematyka

15

Matematyka

12

J. polski

6

Geografia

14

4

Zajęcia

2

Religia

13

Zajęcia

1

Przyroda

14

Wych. fiz.

10

J. rosyjski

6

Godz. wych

12

Matematyka

15

5

Zajęcia

2

J. angielski

1

Zajęcia

13

Religia

12

J. angielski

6

Technika

5

Fizyka

15

Biologia

14

6

Technika

5

Geografia

14

Wychowanie fizyczne

10

7

Biologia

15

Chemia

14

J. angielski

1

8

Piątek

1

Zajęcia

2

Zajęcia

13

J.angielski

1

Godz.wych.

św

Matematyka

15

J. angielski

6

J. polski

14

Religia

5

2

Zajęcia

2

J. angielski

1

Zajęcia

13

Wych.fiz.

10

J. polski

14

J. rosyjski

6

Matematyka

1

Matematyka

15

3

Zajęcia

2

Zajęcia

13

Zajęcia

6

J. rosyjski

14

Wych.fiz.

10

Matematyka

12

J. angielski

1

Godz. wych.

15

4

Zajęcia

2

Zajęcia

13

Zajęcia

6

Plastyka

5

J. angielski

1

Wych.fiz.

10

J. rosyjski

12

J. polski

15

5

Świetlica – 3 grupy

J. polski

6

J. hiszpański

1

Przyroda

14

Plastyka

5

J. rosyjski

12

6

J. angielski

1

Godz. wych.

14

Historia

6

Fizyka

15

7

Wychowanie fizyczne

10

8